لطفا کلیه مطالب زیر را مطالعه فرمایید و آن را جدی بگیرید. اگر کار را مناسب خود و خود را مناسب همکاری با شرکت متحد پرچ می دانید، فرم استخدام را پر نمایید و به نشانی الکترونیکی info@motahedparch.com ارسال نمایید.

کار در متحد پرچ زندگیست

افرادی که کار نمی کنند تا زندگی کنند بلکه خود کار زندگی آنهاست، کار را محور اصلی، هدایت دهنده و جهت بخش می دانند و هدف آنان در موفقیت و استفاده از حداکثر توان انسانی شان در کار، یعنی به ظهور رساندن استعدادشان در راهی مثبت است، می توانند در متحد پرچ زندگی کنند.
متحد پرچ محیطی است با میانگین هشت ساعت کار مفید در روز، جدی در عین صمیمیت، متعهد به ارزش های اخلاقی بیش از هر چیز، امن و آرام بخش و امیدوار کننده برای کارکنانی که در واقعیت می بینند می توان با رقابت سالم و کار سالم نه تنها پیشرفت کرد بلکه پیشی گرفت.
سایر محورهای زندگی کارکنان متحد پرچ، به تبع سلامت محور اصلی یعنی کار ، طبیعتاً و با دید حمایتی مدیریت شرکت متحد پرچ از چنین افرادی سامان خواهد گرفت و نیز رشد خواهد کرد.
دقت و هوشیاری بالا، روحیه استقامت و استواری، پشتکار، نوآوری و تعهد، از مشخصه های افرادیست که شایسته تر محسوب می گردند.

بخش فروش

بخش فروش متحد پرچ به منظور تکمیل کادر خود جهت انجام امور فروش و بازاریابی با مهارت های زیر دعوت به همکاری می نماید:

  • کارشناس کامپیوتر و مدیریت صنعتی و بازرگانی
  • آشنا به بازاریابی و فروش
  • مسلط به کار در اینترنت

تبلیغات و روابط عمومی

بخش تبلیغات و روابط عمومی برای تکمیل کردن بخش خود و گسترش فعالیت های تبلیغاتی و امور روابط عمومی به همکاری افرادی با شرایط زیر نیازمند است:

  • کارشناس در یکی از گرایش های علوم ارتباطات
  • آشنا به امور تبلیغات و روابط عمومی
  • آشنا به نرم افزارهای مربوط به رشته

کارشناس برنامه ریزی و تولید

بخش برنامه ریزی و تولید جهت تکمیل کادر خود نیازمند افرادی با شرایط زیر می باشد:

  • با تجربه کاری در واحد برنامه ریزی و کنترل تولید واحد صنعتی
  • با مدرک تحصیلی مهندسی صنایع

عوامل مشترک برای همکاری

جهت همكاري با متحد پرچ، نیازمند همكاران جوان و تازه كار هستیم. جذب همکاران جوان و آموزش و یادگیری آنها در متحد پرچ بسیار جدی و پرهزینه است و امید داریم با یادگیری و ماندگاری چند ساله همکاران جوان این هزینه جبران شود .

آشنايي با زبان خارجه به ويژه زبان انگليسي لازم است و تسلط بر آن امتياز محسوب مي شود .

توان استفاده از كامپيوتر ضرورت دارد و توان بهره برداري حداقل از برنامه هاي عمومي چون ويندوز ، اكسل و اتوكد و امثال آن الزامي است. همكاران ما بايد بتوانند از اينترنت استفاده نمايند.

داشتن برگ پايان خدمت و يا كفالت لازم است .

در تلاش بر اين هستیم كه از افراد داراي باور حرفه اي استفاده نماییم يعني سعي بر اين است كه همكاران ما براي بالا بردن درآمد خود مهارت هاي خود را افزايش دهند و ارتباط مستقيم بين حقوق دريافتي و ارزش افزوده اي كه از كارشان ايجاد ميشود درك نمايند.

مدت كار در شرکت متحد پرچ بر اساس قانون كار ۴۴ ساعت در هفته است و مازاد بر آن اضافه كار محسوب مي شود. شروع و ختم كار نيز بر حسب عرف مشخص است ولي خارج از اين روال وقتي كار شروع مي شود كه نياز روز شركت باشد و وقتي كار خاتمه مي يابد كه نياز روز شركت تامين شده باشد. بنابراين كساني كه كار دومي دارند در متحد پرچ دچار مشكل مي شوند و توصيه مي شود كه از كار كردن با ما اجتناب نمايند.

در خاتمه اميدواريم كه شما شغل مناسب خود را در متحد پرچ پيدا كرده باشيد و ما نيز كارشناس جوان و جدي و پر تلاشي را براي همكاري انتخاب نمائيم. ما به صميميت و صداقت يكديگر نيازمنديم. با آرزوي توفيق براي شما.

جدیدترین مطالب

به بالا بروید
بستن
بستن
فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 سبد خريد
بستن

سبد خريد من

سبد خرید شما خالی است!

خرید را ادامه دهید