درباره متحد پرچ

شرکت تولیدی صنعتی متحد پرچ فعالیت خود را در تهران با اتکاء به نیروهای متخصص فنی و مدیریتی خود، بعنوان صاحبان شرکت و با هدف تامین نیاز بازار در زمینه میخ پرچ و پرچ های آلومینوم و خاص آغاز کرد.

شرکت متحد پرچ با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشین آلات پیشرفته اروپایی در زمینی به مساحت ۵٫۰۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی صالح آباد – تهران فعالیت خود را با تولید انواع میخ و میخ پرچ آلومینیومی آغاز کرد. در سایه الطاف حق تعالی و تلاش بی وقفه تکنسین های ماهر و پرسنل متعهد و همچنین با بکارگیری دانش روز و فناوری پیشرفته دنیا در زمينه توليد انواع ميخ پرچ توانسته است پاسخگوي نيـاز واحـدهاي صنعتـي مختلفي بوده و با نگـرش به توسعـه محصولات و راه اندازي خطوط تولید جديد و بهره گيري از ماشين آلات پیشرفتـه، خطوط توليد انواع میخ پرچ (با آلیاژهای مس ،برنج ،فولاد ،آلومینیوم و استیل)، پرچ هاي چكشي، آلومینیومی و پرچ های نیمه توپر، پرچ های لنت ترمز و کلاچ اتومبیل باعث جلب رضایت مشتریان خود گردد.

شرکت متحد پرچ باتوجه به اهداف خود و توسعه و بهبود مستمر در سال ۱۳۹۲ توانست دومین کارخانه خود را در زمینی به وسعت 15000 متر مربع تاسیس کند تا بتواند بیش از پیش در خدمت صنعت و سایر تولیدکنندگان کشور باشد.

محصولات این شرکت از قبیل انواع پرچ و میخ پرچ، قطعات محوری، انواع میخ و پین ها و ابزارآلات مربوطه، در سراسر کشور و بازارهای منطقه ای با استقبال مواجه و با بیش از 250 عاملیت در سراسر ایران توزیع می گردد.

راه های ارتباطی با ما

آدرس: تهران، میدان حسن آباد، خیابان امام خمینی (ره)، جنب بیمارستان سینا، کوچه میرزایی، شرکت متحد پرچ
ایمیل: Info@Motahedparch.Com

شماره های تماس:

02166713312              02166758593

02166758592              02166710496

در راستاي بهبود كيفيت و نياز واحدهاي مختلف صنعتي، محصولات این شرکت مطابق با استاندارد های بين المللي همچون (DIN-JIS ISO-BS) و با آلیاژهای مس ،برنج ،فولاد ،آلومینیوم و استیل طبق سفارش مشتری تولید می شود.

 امروزه شکل دهی فلزات به عنوان یکی از روش های مهم ساخت و تولید قطعات محسوب می شود. از این رو شناخت هر چه دقیق تر آن، صنعت گران را به سمت تولید قطعات با کیفیت بالاتر سوق می دهد. محصولات شرکت متحد پرچ بر اساس استانداردها به روش فرم دهی سرد (COLD FORMING) با انجام پرسکاری تولید می شود و امكان انجام عمليات حرارتي ويژه به منظور تنش زدايي اين محصولات ميسر مي باشد. که دارای مزیت های زیر می باشد :
  • سرعت بالا در تولید
  • دقت و کیفیت یکسان قطعات تولیدی
  • افزایش استحکام کششی
  • کاهش هزینه تمام شده و در نتیجه قیمت فروش
به بالا بروید
بستن
بستن
فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 سبد خريد
بستن

سبد خريد من

سبد خرید شما خالی است!

خرید را ادامه دهید