کشش مفتول، یک فرایند فلزکاری است که با عبور دادن و کشیدن یک مفتول از میان یک یا چند قالب کشش، برای کاهش سطح مقطع استفاده می‌شود. شرکت متحد پرچ با راه اندازی این واحد قادر است همه محصولات تولیدی خود را مطابق با دقیق ترین استانداردهای کشش و با دقت بالا تولید کند تا علاوه بر جلب رضایت مشتری، محصولاتی با کیفیت بالا به بازار عرضه گردد.

شرکت متحد پرچ در صدد است با بهترین مواد اولیه و کیفیت مرغوب و با ضخامت مورد نظر مشتری، آبکاری قطعات صنعتی و اتصالاتی از جمله پرچ و میخ پرچ را انجام دهد.

1- آبکاری متحد پرچ تضمین کننده تمامی خدمات و محصولات پس از فروش آن می باشد.

2- آبکاری متحد پرچ در تلاش است در کمترین زمان ممکن، بیشترین آبکاری محصولات را انجام دهد. متحدپرچ از متخصص ترین نیروی انسانی و بهترین مواد اولیه جهت کاهش سرعت آبگیری مواد استفاده می نماید و این یکی از مهترین مزایای این شرکت نسبت به سایر آبکاری ها می باشد.

3- آبکاری متحد پرچ علاوه بر محاسبه کمترین هزینه برای مشتریان، هزینه حمل بار را به نسبت سایر آبکاری ها به صفر رسانده است.

کشش مفتول در شرکت متحد پرچ

  • کشش مفتول با دقت بالا و کاملا دقیق مطابق با سفارش مشتری از سایز 1mm تا 6.5mm .
  • قابلیت تولید تناژ بالا تا ظرفیت بیش از 40 تن در روز با به کارگیری چندین دستگاه و نیروی انسانی.
  • مجهز به آزمایشگاه و بررسی مواد، فرآیند کشش و سختی سنجی.
  • تسریع در انجام فرآیند و رسیدن به اندازه مصرفی مشتری به منظور کاهش میزان ضایعات مطابق با معیارهای استفاده و بالا بردن بهره وری محصول.
شرکت متحد پرچ آماده ارائه خدمات کشش مفتول از سایز 1mm تا 6.5mm به مشتریان عزیز می باشد. جهت سفارش با دفتر مرکزی این شرکت به شماره 02166713312 تماس حاصل فرمایید.

 

مختصر توضیحی درباره واحد کشش مفتول متحد پرچ

به بالا بروید
بستن
بستن
فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 سبد خريد
بستن

سبد خريد من

سبد خرید شما خالی است!

خرید را ادامه دهید