پرچ آسیا
آسیا پرچ

تولیدی پرچ آسیا

همانطور که می دانید میخ پرچ در صنایع ساخت و ساز کارایی های بسیاری دارد و انواع و مدل های مختلفی از آنها وجود دارد که در قطعات مختلفی کاربرد دارند. از این رو پرچ آسیا که یکی از بزرگترین تولید کنندگان میخ پرچ در قاره آسیا می باشد، انواع های مختلفی از میخ پرچ را تولید و در سرار جهان صادرات می کند.

میخ پرچ ابزار یا وسیله ای است برای اتصال قطعات به هم دیگر که در بسیاری از صنایع مانند اسکلت ساختمان، کشتی سازی، فوم، چرم و … کاربرد دارد و می تواند اتصالات محکمی بین قطعات وارد کند.

میخ پرچ آسیا
محصولات آسیا پرچ

معرفی کوتاهی از شرکت آسیا پرچ

این شرکت به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولیدی پرچ، مهره و واشر است که در ایران واقع شده و در سال 1364 تاسیس شده است. این شرکت در فعالیت های دو دهه اول خود باعث شد مستمر خود را به تولید محصولات با کیفیت بالا در تولیدات داخلی و خارجی کسب کند. این شرکت بزرگ دارای فضایی به بیش از 2000 متر مربع و با کارکنانی همراه 20 نفر، سالانه بیش از 5 هزار تن، پرچ، مهره و واشر تولید می کنند.

بهتر است بدانید که شرکت تولیدی پرچ آسیا طبق سفارشات مشتریان پرچ های اختصاصی و سوراخ دار تولید می کند و همچنین همیشه آماده همکاری با صنایع هوایی و خودروسازی است. در کل اگر بخواهیم به معرفی اجمالی محصولات تولیدی پرچ آسیا بپردازیم به شرح زیر است:

  • پرچ اختصاصی پله دار محوری
  • میخ پرچ سوراخ دار صنعتی و خودرویی
  • پرج اختصاصی صنایع هوایی
  • نقطه پلاتین مسی دومتال

در ادامه مقاله به ویژگی های تولیدی پرچ آسیا می پردازیم و امیدوار هستیم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ویژگی های تولیدی پرچ آسیا شامل چه مواردی می باشد؟

همانطور که در مطالب بالا گفته شد، شرکت پرچ کاران آسیا یکی از بهترین و بزرگترین تولیدات پرچ است و دارای ویژگی های زیادی مانند تولید پرچ و پین اختصاصی در قطرهای گوناگون بر طبق سفارش مشتریان، استفاده کردن از بهترین دستگاه های پرس قطعه زنی ژاپنی و آمریکایی، فروش عمده انواع پرچ اختصاصی، بهره مندی از منابع انسانی کارآمد و با تجربه های سالانه زیاد، دسترسی به فلزات مس، آلومینیوم، آهن و استیل بدون واسطه و آماده همکاری با صنایع هوایی و خودروسازی از ویژگی های شرکت پرچ اسیا می باشد.

بهتر است بدانید که ممکن است ویژگی های دیگری این شرکت بزرگ داشته باشد که ما نام نبرده باشیم و در کل بدانید که این شرکت می تواند بهترین تولیدات پرچ در ایران باشد.

محصولات پرچ آسیا
انواع محصولات پرچ آسیا
سخن پایانی

همانطور که در این مقاله خواندید، آسیا پرچ یکی از بزرگترین تولیدات پرچ در ایران است که در داخل وخارج از کشور، صادرات دارد و این شرکت بیش از 2000 متر مربع با 20 تا کارمند سالانه بیش از 5 هزار تن پرچ، مهره و واشر تولید می کند. همچنین این شرکت آمادگی همکاری با صنایع هوایی و خودروسازی می باشد و انواع پرچ با قطرهای مختلف طبق سفارش مشتریان با دستگاه های پرس زنی عالی ژاپنی و آمریکایی تولید می کند.

اگر به دنبال خرید عمده پرچ هستید، میتوانید به متحد پرچ مراجعه کنید. متحد پرچ با داشتن بهترین ابزارها و متخصص ها بهترین خدمات فروش را به بهترین قیمت می دهد.

این شرکت بیش از 2000 متر مربع با 20 تا کارمند سالانه بیش از 5 هزار تن پرچ، مهره و واشر تولید می کند.

بهره مندی از منابع انسانی کارآمد و با تجربه های سالانه زیاد یکی از ویژگی های این شرکت بزرگ است.

متحد پرچ با داشتن بهترین ابزارها و متخصص ها بهترین خدمات فروش را به بهترین قیمت می دهد.

ویدئو پرچ آسیا

به بالا بروید
بستن
بستن
فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 سبد خريد
بستن

سبد خريد من

سبد خرید شما خالی است!

خرید را ادامه دهید